Szkolenia dla nauczycieli i specjalistów pracujących w placówkach oświatowych

Warsztaty dla nauczycieli to istotny element rozwoju zawodowego osób pracujących w placówkach oświatowych. Takie kursy pozwalają na uzupełnienie wiedzy, umiejętności oraz na zdobycie nowych narzędzi i metod pracy z uczniami. Dzięki przeznaczonym dla pedagogów zajęciom nauczyciele mogą lepiej zrozumieć potrzeby, oczekiwania uczniów oraz skuteczniej sprostać wymaganiom stawianym przez system oświaty. W Centrum Edukacji Wytrenowani oferujemy programy szkoleń dostosowane do potrzeb różnorodnych grup docelowych: od nauczycieli-wychowawców zwykłych klas, aż po osoby pracujące w placówkach specjalistycznych.

Jakie zagadnienia obejmują oferowane przez nas kursy?

Na naszej stronie Klienci znajdą m.in.:

  • szkolenia przydatne w pracy z dzieckiem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi,
  • warsztaty dla nauczycieli pozwalające poznać metody radzenia sobie z zachowaniami trudnych uczniów,
  • zajęcia umożliwiające naukę wspierania uczniów w radzeniu sobie ze stresem egzaminacyjnym.

Każda z ofert została stworzona z myślą o konkretnej grupie docelowej, jednak do wzięcia udziału w tych kursach zapraszamy każdego, kto pragnie poszerzać swoje horyzonty. O ile tematyka dotycząca postępowanie wobec dziecka ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi z pewnością bardziej przyda się nauczycielom w szkołach specjalnych, o tyle już warsztaty pokazujące jak wspierać uczniów w kwestii radzenia sobie ze stresem przed egzaminami czy szkolenia obejmujące trening zastępowania agresji w przypadku tzw. trudnych podopiecznych z pewnością sprawdzą się u większości pedagogów.

Korzyści z uczestnictwa w szkoleniach dla nauczycieli organizowanych przez Centrum Edukacji Wytrenowani

Dzięki zorganizowanym przez nas szkoleniom nie tylko zdobędziesz praktyczną wiedzę, ale też poznasz inne osoby pracujące w zawodzie nauczyciela. Spotkania będą okazją do wymiany doświadczeń, zadawania pytań oraz otwartej dyskusji, dającej szansę na zapoznanie się z zaczerpniętymi z życia przykładami. 

Zachęcamy do sprawdzenia najbliższych warsztatów w następujących lokalizacjach: Sala szkoleniowa, ul. Gościnna 7 na Bemowie, Dom Kultury Stokłosy, ul. Lachmana 5 na Ursynowie, Szkoła Podstawowa nr 172, ul. Brata Alberta 46 w Wesołej, Szkoła Podstawowa nr 141, ul. Szaserów 117 na Pradze-Południe oraz w CUD Grochów, ul. Osowska 84A w Grochowie. Szkolenia obejmują godziny popołudniowe. Zapraszamy.