Uczy ona sposobów rozpoznawania swoich oraz cudzych emocji, reagowania na nie, a także komunikowania i współpracy z innymi. TUS dla dorosłych przyjmuje zwykle formę zajęć w kilkuosobowych grupach, gdzie pod czujnym okiem terapeuty uczestnicy obserwują zachowania innych, ale też zwracają uwagę na to, w jaki sposób sami zachowują się w stosunku do reszty grupy.

Co daje trening umiejętności społecznych?

Zajęcia TUS mają przede wszystkim przygotować osoby biorące w nich udział do lepszego funkcjonowania w relacjach z innymi ludźmi. W trakcie poszczególnych spotkań uczestnicy nabywają szereg cennych kompetencji, które mogą później wykorzystywać w codziennym życiu. Trening umiejętności społecznych uczy inicjowania i prowadzenia rozmów, dyskutowania, metod radzenia sobie z emocjami, wyrażania i przyjmowania krytyki, pracy w grupie, a także sposobów rozwiązywania konfliktów. Dołącz do jednej z prowadzonych przez nas grup zajęciowych TUS dla dorosłych w Warszawie już dziś!

Kiedy warto zdecydować się na uczestnictwo w treningu umiejętności społecznych?

Nie da się ukryć, że wszechstronny wymiar TUS sprawia, że korzyści z niego może czerpać niemalże każdy z nas.

Zapraszamy wszystkie osoby, które w bezpiecznej przestrzeni pragną:

  • poszerzyć kompetencje związane z doświadczaniem i wyrażaniem emocji
  • podzielić się swoimi unikalnymi doświadczeniami i poznać perspektywę innych osób znajdujących się w podobnej sytuacji
  • znaleźć zrozumienie i wsparcie
  • poznać techniki radzenia sobie ze stresem, napięciem emocjonalnym
  • udoskonalić strategie rozwiązywania sytuacji konfliktowych

Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach (do 8 osób). Osoba prowadząca to psycholog, certyfikowany trener TUS. Jesteś z Warszawy? Zapraszamy na zajęcia TUS dla dorosłych. Zapisz się już teraz!